Akcje i zbiórki

Prowadzimy akcje i realizujemy projekty mające na celu pomóc w dostarczaniu produktów do podstawowej egzystencji. Otaczamy opieką chore i niepełnosprawne dzieci, osoby wykluczone z rynku pracy, oferujemy opiekę psychologiczną, refundujemy koszty związane z zajęciami dodatkowymi dzieci potrzebujących i utalentowanych. Organizujemy konkursy i festiwale oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży a także obozy na które zabieramy potrzebujące dzieci. Nie pobieramy prowizji od wpłat darczyńców.

Stwórz z nami nowy projekt

Wymyślmy wspólnie innowacyjną, społeczną akcję, która połączy pracowników, wolontariuszy, firmy i Fundację.

Stwórzmy razem nowy, społeczny projekt! Razem mamy szansę zrealizować wyjątkowe, kreatywne przedsięwzięcie i wspólnie zaangażować innych w pomoc. Tematem naszej współpracy może być organizacja konkretnej pomocy dla potrzebujących lub kształtowanie drogi utalentowanych oraz szczególnie uzdolnionych potrzebujących i edukacja kulturalna, sportowa  i społeczna.

Jeżeli chcesz z nami stworzyć coś wyjątkowego, wystarczy spotkanie, rozmowa i chęć wspólnego działania. Zorganizujmy razem konkurs, nową akcję w internecie, innowacyjne warsztaty lub spektakl. Możemy stworzyć nową edukacyjną grę, pomocną aplikację na telefon czy limitowany produkt lub niepowtarzalną usługę. Granicą jest tylko nasza wyobraźnia!

Mamy głowy pełne pomysłów i mnóstwo energii do działania – wystarczy, że połączymy nasze siły i razem będziemy zmieniać świat  na lepszy i piękniejszy!

Wspieram działania Fundacji Uskrzydlić Marzenia

Dziękujemy, że chcesz pomóc Fundacji Uskrzydlić Marzenia! Aby dokonać wpłaty wybierz cel, wysokość darowizny oraz sposób wpłaty (online czy tradycyjnie) i kliknij „Dalej”. Razem zmieniamy świat na lepszy i piękniejszy!

Chcę pomóc

Zobacz, w jaki sposób możesz zaangażować się w nasze akcje.

Potrzebuję pomocy

Sprawdź, w jaki sposób możemy Tobie pomóc.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli oczekujesz pomocy lub sam chcesz pomóc i potrzebujesz wskazówek, co dalej zrobić? Napisz lub zadzwoń, pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.