Kategorie
pomoc

NOWOROCZNY KONCERT CHARYTATYWNY DLA AMELKI

Kochani, zapraszamy na wyjątkowy noworoczny koncert charytatywny dla AMELKI‼

Amelka Styrcz jest Naszą podopieczną od października 2023r. Dzięki Państwa pomocy, może uczęszczać do Nas na bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne a także otrzymuje wsparcie psychologiczne, ponieważ oprócz choroby boryka się z nieprzyjemnościami ze strony rówieśników.

Dziewięcioletnia dziewczynka jest chora na padaczkę lekooporną. Lekarze nie potrafią znaleźć przyczyny silnych napadów, które od około sześciu miesięcy wycieńczają organizm dziewczynki. Wielogodzinne ataki bardzo osłabiają Amelkę, jej mięśnie kręgosłup i narządy. Mama Amelki musiała zrezygnować ze swojej pracy w której sama pomagała schorowanym i nierzadko umierającym ludziom. Teraz to jej ukochana córka potrzebuje pomocy. Rodzice szukają różnych rozwiązań, ale już po prostu brakuje środków…

Aby pomóc w dalszym bardzo kosztownym leczeniu 6 stycznia 2024 odbędzie się koncert charytatywny dla Amelki, na który serdecznie zapraszamy. Wszystkie fundusze zebrane podczas trwania koncertu zostaną w całości przekazane na rzecz leczenia Amelki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *